Syta Micha smaczki z kaczka żurawiną gruszką 120g
Syta Micha Smaczki z KACZKĄ, żurawiną i gruszką przysmak dla psa
Opakowanie: 120g
Smaczki treningowe od Sytej Michy wyjątkowa przekąska wyróżniająca się nietuzinkowym składem oraz śrutowanym kształtem.
Naturalne smaczki dla psa to idealnie dobrana kompozycja składników odżywczych zamknięta w jednym opakowaniu, o niesamowitych walorach smakowych i zapachowych dla naszych czworonogów.
Smaczki doskonale sprawdzą się w czasie treningu, a zamykane struną opakowanie pozwoli na bezpiecznie ich przechowywanie czy transport, zachowując przy tym stałą świeżość i jędrność każdego kęsa.
Mięsne przysmaki z kaczką, gruszką i żurawiną to zdrowa nagroda dla psa, pozbawiona sztucznych dodatków i konserwantów, dzięki czemu może być podawana szczeniętom, dorosłym psom jak również seniorom.
Co więcej, niewielki rozmiar smakołyków treningowych pozwala na podawanie ich psom różnych gabarytów.
Obecność gliceryny roślinnej, będącej pochodną oleju rzepakowego, podnosi energetyczność smakołyków oraz dodaje przyjemnego aromatu. Co więcej, jest szybką i łatwą do zjedzenia przekąską w czasie wykonywania aktywności fizycznej.
Jesteśmy przekonani, że każdy trening z psem zakończy się sukcesem dzięki smaczkom od Sytej Michy.
Dlaczego Smaczki od Sytej Michy są wyjątkowe?
- Kaczka - obfituje w lekkostrawne białko oraz wielonasycone kwasy tłuszczowe o działaniu przeciwzapalnym. Cechuje się niebywała smakowitością, a zawarte w nie cynk oraz selen wspierają prawidłowa prace tarczycy oraz pomagają zwalczać wolne rodniki
- gruszka- aromatyczny bardzo smakowity owoc zawierający w swoim składzie antyoksydanty, witaminy K, C z grupy B, a także składniki mineralne: potas, mangan, miedź, magnez, bor, rzadko spotykany wśród owoców jod, kwasy owocowe, błonnik pokarmowy i antagonistę cholesterolu czyli fitosterole.
- żurawina - swoje właściwości zawdzięcza obecności proantocyjanidyny, flawonoli o właściwościach przeciwbakteryjnych i przeciw zapalnych. Dodatkowo obecność kwasu cytrynowego w owocach żurawiny może zapobiegać powstawaniu kamieni szczawianowych w układzie moczowym
Skład: Produkty mięsne z kaczki 90%, gliceryna roślinna, żurawina 3%, gruszka 3%, substancje mineralne.
Składniki analityczne: 40% białko, 29% tłuszcze, 13,5% wilgotność, 12% popiół surowy, 1,75% włókno surowe.
Wybierając Sytą Michę podarujesz swojemu psu wszystko co najlepsze i naturalne.
Opakowanie: 120g